MP3 ZVONENÍ na mobil zadarmo

SCHÉMATA

VRS.cz-výměnný reklamní systém

Systém pro zvýšení návštěvnosti - VRS.cz

VRS.cz

Podpořte zcela ZDARMA vaše www stránky nebo server. Připojte se do úspěšného a účinného reklamního systému, získejte větší návštěvnost, nové zákazníky či výdělky s tímto systémem...

Reklamní systém VRS.cz je v provozu již od března roku 2005, kdy nabízel pouze výměnnu bannerové reklamy, obsahoval něco málo přes 200 provozovatelů www stránek a kvalita systému také byla podprůměrná. Dne 15.12.2005 proběhla první větší změna, která zcela ovlivnila další vývoj a budoucnost systému - byla spuštěna zbrusunová verze systému, od reddesignu až po vývoj nových funkcí a zdokonalení bannerové reklamy, v této době jsme také jako první výměnný reklamní systém u nás začaly podporovat reklamní plochu 745x100. Píše se rok 2006, blíží se začátek léta a systém obsahoval již neuvěřitelných 2000 uživatelů, několik tisíců reklamních ploch a několik set tisíc zobrazení bannerů denně. V této době jsme také začaly vývoj aktuální verze systému, VRS.cz se změnil od "hlavy" až k "patě", rozšířily jsme naše služby o další dva druhy int. reklamy a také proběhly i změny v personálu. Nyní má VRS.cz celkem 3 společníky, kvalitní služby, vlastní servery, konektivitu a celkově výborné zázemí z technické i obchodní stránky. Jako první nabízí 3 druhy výměnné reklamy v jednom systému - bannerová reklama, textová reklama, reklamní lišta. VRS.cz dnes patří mezi nejrychleji rostoucí reklamní systémy a mezi špičky v této oblasti - VRS.cz provozují lidé, kteří mají několika leté zkušenosti nejen v oblasti internetové reklamy.

Celý systém je v češtine, takže registrace je naprosto bez problémů. Jedná se výměnnou reklamu. Zobrazujete reklamy ostatních uživatelů systému a na oplátku ostatní uživatelé zobrazují vaše reklamy.

Registrovat do tohoto systému výměnné reklamy se můžete kliknutím na banner níže:


Žádné komentáře