MP3 ZVONENÍ na mobil zadarmo

Mluvené mp3

- diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5352":
joska
Tak malazelva me fakt pobavil vyrokem: "mozek tak akorát nemáte vy a nkdyž už ho máte,tak asi ne dosti rozumnej" To si musim nekam napsat smileysmileysmiley

Jo panove a je to pravda, na Rapida se opravdu takove drobnosti nedavaj. Jinak kazdopadne chvalim snahu adminu, opravdu to da praci tak si toho vsichni vazte.
Alias75
No opravdu nic moc. Písmo šedé na černém podkladu ????? No to je trochu mimo mísu . A stahování z rapidu bez možnosti přehrát ukázku ??? Tak to už fakt je mimo.
malazelva
Hele není to jedno? Přestante se do něho navážet TWL.Tak sem nelezte když vám to vadí do píči at si každej dává na rapidshare co chce je to úpa jedno,stáhnete to ? stahnete tak newm o co vám jde vy dementi.Tadyhlecto už ste jako fakt přehnali mozek tak akorát nemáte vy a nkdyž už ho máte,tak asi ne dosti rozumnej aby ste tohlwcto pochopili dementi TWL RADŠI DRŽTE KLAPAČKU A NESERTE SE DO TOHO.smileysmileysmileysmileysmiley
JJ JE TO TAK FAKT NA HAVNO TAKY DOPORUČUJU NESTAHOVAT PŘES TUTO NIC !!!
omg fakt na piču tuto !!!! nejvic na hovono co sem kdy viděl !!! nestahujte přes tenhle servr FAKT NE !!!! JE TO KOKOTINA NEJVETŠI DEMENTI TO SOU !!!!!
stim rapidem se dete vysrat

aaa
asi nic ine ako rapid nepozna lol, to je curino
wastr
na rapida vole se dávají balíky a mega soubory a ne Kbajtovky.smiley
ses normal?M? plo to davas na rapid??mas mozek?
vole proc to davas na rapida si na palici?