MP3 ZVONENÍ na mobil zadarmo

NOVINKY

Emulátor, pomocí něhož můžete vyzkoušet na počítači hry určené pro k700i mimo her v mascotu 3d javě. Stačí program jednoduše nainstalovat, poté kliknete na hru pravým tlačítkem myši - otevřít v programu - a vyberete Midp2 Exe complier. Poté se vám vytvoří exe soubor pro spuštění hry.

http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3213035


Stahuj:http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218


With Opera on your Pocket PC, you can surf the same Web sites as you do on your personal computer. The Opera 8.60 mobile Web browser for Windows Mobile is designed with speed and ease-of-use in mind.

The version is available for both WM 2003 and WM 5.0.

Features

* Small Screen rendering
* Tabbed browsing
* Zoom
* Download
* Navigation and history
* Bookmarks
* Landscape/Portrait Mode
* Full screen/ Fit to screen
* Pop-up handler
* Pad-lock icon on secure sites
* User preferences
* Context menu
* Web address auto complete
* Change encoding
* Single column display

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/31063873/OWm586.rar
Windows Mobile 6 (Crossbow) přineší řadu vylepšení stávajících WM5. Nejdůležitější nové vlastnosti jsou celkem běžně známy. Jde především o:
• plná podpora HTML e-mailu
• Office Mobile, tedy kancelářský balík umožňující práci s Office dokumenty bude součástí OS
• synchronizace přes WindowsMobile Device Center s Windows Vista
• Windows Live klient
• Call History, tedy historie hovorů, je nyní součástí kontaktů, takže hned vidíte např. kdy jste naposledy volal dotyčné osobě
• Vylepšené sdílení Internetu, je zde nová zabudovaná aplikace usnadňující použití zařízení jako modem mnohem jednodušeji

Samozřejmě, že těchto pár bodů není vše, co je v novém operačním systému nové či vylepšené. V pozadí stojí mnoho práce na interních funkcích slibujících nová a lepší zařízení s WM. Největší důraz byl kladen na obecné zvýšení rychlosti a stability operačního systému jako celku. Věřím, že nová zařízení s WM6 budeme už brzy vídat, možná už v létě. A teď ty slibované obrázky.

http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3211008
Stahuj:http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

 
http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3210816

   Tento prográmek převádí hudbu i video do velkého množství formátů.

      Dá se použít opravdu na cokoli.3gp do jiných formátů

      r stahujte zde.http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

 

 

                                   

http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3210724

MOBILedit! je jedinečný modulární systém, umožňující ovládat mobilní telefony prostřednictvím kabelu, infrared nebo Bluetooth. Můžete snadno kopírovat fota z telefonu, nahrávat loga, vyzvánění, MP3 i přenášet v telefonu dokumenty. Dále můžete vytáčet čísla, přijímat a posílat SMS, organizovat kontakty, zálohovat, hlasovat, hrát hry a mnoho dalšího. MOBILedit! je navržen jako operační systém, jeho funkcionalita se rozšiřuje instalací nových plug-in aplikací a ovladačů.

Stahuj:
http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

Clone DVD mobile: filmy přímo pro mobilAplikací pro konverzi videa do mobilního formátu je dnes jako šafránu. O to více potěší jednoduchý Clone DVD mobile, v němž během několika kliknutí nastaví parametry konverze i naprostý laik.
Především pro uživatele, pro něž je vypalování CD a DVD každodenním koníčkem, se při vyřčení názvu CloneDVD ihned vybaví populární a velice šikovný vypalovací nástroj, který si poradí s nejednou ochranou disku. Společnost SlySoft, která vývoj legendárního CloneCD a neméně známého CloneDVD před několika lety převzala do svých rukou, nyní na trh vypouští další aplikaci podobného ražení – CloneDVD mobile. Hádáte-li, že je CloneDVD mobile určen ke kopírování DVD disků do formátu použitelného na mobilním telefonu, jste na správné adrese.

Pohodlí nade vše

Mobilní kina nejsou dnes již žádnou novinkou a několikrát jsme se jim věnovali i na MobilManii (více viz odkazy pod článkem). Konverze ale většinou nebyla vůbec jednoduchá a pokud ano, výsledné video často vykazovalo nedostatečnou kvalitu nebo drobné chyby. Tento problém, zdá se, díky produktu SlySoftu odpadá a vy si můžete vychutnávat filmy kdykoli a kdekoli jen budete chtít. Stačí přenosné zařízení (mobilní telefon, PDA, iPod,…) a dostatečná kapacita paměťové karty. Pro větší zážitek se doporučuje použití sluchátek.

Prostředí programu je maximálně jednoduché a přizpůsobené pro uživatele – laika. Celým procesem tvorby mobilního filmu vás provede jednoduchý průvodce, s jehož pomocí krok za krokem nastavíte veškeré potřebné parametry. Nejobtížnějším prvkem celého procesu by tak mělo být kopírování do paměti samotného zařízení.

A jdeme na to

CloneDVD mobile podporuje kromě symbianových a Windows smartphonů také mobilní telefony s možností přehrávání formátu 3gp nebo 3g2. S CloneDVD dostanete filmy také do formátů použitelných na Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision a dalších.


http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3210594

Výběr mobilního zařízení je ostatně i prvním z kroků při konverzi DVD disku. Vyberte tedy požadované zařízení a klikněte na tlačítko Další. V následujícím kroku se dostanete k výběru samotného videosouboru. V horní liště vyberte složku s DVD video soubory (nejčastěji adresář VIDEO_TS na disku, pod nímž otevíráte soubory optické mechaniky). Po výběru adresáře se ve spodní části okna zobrazí seznam dostupných videostop včetně délky, počtu kapitol a formátu zvuku. Jednotlivé kapitoly lze prohlížet kliknutím na jejich název. Mimo ukázkového videa jsou na kartě Informace dostupné i další podrobnosti jako počet audiostop, formát videa, titulky a další.


Volba kapitoly pro konverzi

Výběrem kapitoly a kliknutím na tlačítko Další se dostáváme do okna Nastavení zvuku a titulků. Zatímco výběr zvukové stopy probíhá jednoduše pouhým označením vybrané položky, s titulky si v mém případě aplikace neporadila. Nezbylo mi tedy nic jiného, než si vybrat českou audiostopu nebo si anglicky mluvený text překládat. Po výběru jazyka pokračujeme opět stiskem tlačítka Další.


Seznam audiostop

Druh výstupu je poslední kapitolou průvodce. V závislosti na zařízení si zde můžete nastavit rozlišení výsledného videa a jeho kvalitu. Poslední dvě políčka jsou určena k volbě umístění výsledného souboru a jeho pojmenování. Pokud máte všechny položky vyplněny podle svého gusta, můžete se stiskem tlačítka Začít směle pustit do samotné konverze.

 
Volba kvality výstupu • konverze

Jen pro informaci, jak je na tom výsledné video. Při ukázkovém převodu jsem použil přesně pětiminutový snímek s originální velikostí 109 MB. Při konverzi byl nastaven převod do formátu 3gp pro Symbian S60 s rozlišením 176 × 132 bodů a průměrnou kvalitou (30). Celý proces konverze trval přesně minutu a osmnáct sekund, přičemž velikost výsledného souboru je 8,57 MB.

Cestování s filmem v kapse

Co se kvality výsledného videa týče, při standardním přehrávání v RealPlayeru je pro obyčejného uživatele dostačující. Pokud video maximalizujete do celoobrazovkového zobrazení, nejsou již hrany tolik ostré jako při standardním zobrazení. I tak ale při sledování celoobrazovkového režimu nebudete mít problémy. (Ostatně nejlepší bude, když výslednou kvalitu sami posoudíte podle níže přiložených obrázků.) Nic ale nebrání zvýšit kvalitu výsledného videa a tím i ostrost obrazu v zobrazení na celou plochu displeje.

   
Ukázky (standardní desktopový přehrávač • RealPlayer pro S60 • fullscreen zobrazení)

Testovací verze CloneDVD mobile je plně funkční po dobu 21 dní, po uplynutí zkušebního období si pro další používání musíte produkt zakoupit. Konverze titulků pro zařízení s vyšším rozlišením (např. některé komunikátory s Windows Mobile) by jistě nebyla na škodu stejně jako možnost podrobnějšího nastavení některých parametrů konverze. I přesto si troufám tvrdit, že má CloneDVD mobile potenciál stát se jedním průkopníků „mobilního kina“.

Stahuj:http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218


 

Crack:http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

Posledni komentare
25.10.2009 16:23:11: Tak malazelva me fakt pobavil vyrokem: "mozek tak akorát nemáte vy a nkdyž už ho máte,tak asi ne dos...
01.10.2009 07:27:31: No opravdu nic moc. Písmo šedé na černém podkladu ????? No to je trochu mimo mísu . A stahování z ra...
27.07.2009 22:12:19: Hele není to jedno? Přestante se do něho navážet TWL.Tak sem nelezte když vám to vadí do píči at si ...
26.04.2009 21:29:04: JJ JE TO TAK FAKT NA HAVNO TAKY DOPORUČUJU NESTAHOVAT PŘES TUTO NIC !!!
http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3167718

http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

heslo:tu
Posledni komentare
26.05.2009 21:54:01: Pěkný tapety na mobil najdete na www.tapety-na-mobil-zdarma.com
Pro telefony Nokia:3250, 5500, E50, E60, E61, E70, N71, N73, N80, N91, N92, N93

Hosted for free by: Pixilive

http://filmoveobalynaweb.wgz.cz/image/3103218

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8